Linkaičių katilinė

Atgal
Arsenalo g.5, Linkaičių k, Radviliškio r. 
 
Katilinė yra Linkaičių km. pristatyta prie daugiabučio gyenamojo namo. Šildymo sezono metu šiluma tiekiama trijų daugiabučių namų gyventojams. Katilinės teritorija užima 0,24 ha. Teritorijoje yra katilinė ir medienos atliekų sandėliavimo aikštelė. Tinklų papildymui, gamybiniams poreikiams ir buičiai šaltas vanduo perkamas iš UAB "Radviliškio vanduo". Katilinėje šilumos gamybai naudojamos skystas kuras, rezervinis kuras - medienos atliekos. Šilumos gamybai katilinėje sumontuoti du vandens šildymo katilai. Katilinės katilų instaliuota galia - 1,3 MW. Iš katilinės centralizuotai tiekiamos  šilumos termofikacinio vandens trasų ilgis 319 m.
Linkaičių katilinę UAB"Radviliškio šiluma" ekploatuoja nuo 1999 m. liepos mėnesio.
2006m. demontuotas vandens šildymo katilas "Universal-5" ir jo vietoje įrengtas skystu kuru dirbantis 760 KW galios  "Wirbex G-760" ir įrengta skysto kuro ūkio sistema.
2007m. savo lėšomis ūkio būdu katilui "Wirbex G-760" pakeista: plieninių kaitrinių vamzdžių ekonomaizeris ir skysto kuro degiklis. Rekonstruota katilinės skysto kuro sistema. Įrengta katilinės valdymo ir telemetrinio duomenų kaupimo - perdavimo sistema į Radviliškio katilinės CVP.
 
Už katilinės saugios eksploatacijos priežiūrą atsakingas - Algis Mikolaitis. tel.:8 686 74053